Sıkça sorulan Sorular

Para Takası, sanal cüzdanlarınızdaki nakite çevrilebilir bakiyeler arasında değişim işlemleri yapmak ve geri dönüşüm sağlamaktır. Online ödeme ve para işlemlerinde kalan bakiyelerinizi diğer cüzdanlarınıza aktarma yapma, devretme, ve banka aracılığı ile para çekme işlemlerini yerine getirir.

Elbette, Başarısız bütün işlemlerinizin anında geri iadesi yapılarak maduriyetinizi önlemek için bütün sorumluk paratakasi.com adına sözleşmelidir. Herhangi bir gelir kaybı yaşamamak için bütün komisyon ve masrafları minimum seviyede tuttuk

Bilindiği gibi para değişim işlemlerinde transfer ücreti ve değerleme masrafları çıkmaktadır. Bu oran hem sizin hemde bizim zarar etmeyecek şekilde ayarlanmış ve minimum seviyede masraf alınanarak işlemler yapılmaktadır.

Anasayfamızda kullanıma açık bütün cüzdanlar geçerlidir. Ve bu cüzdanlar arasında para değişim işlemi yapabildiğiniz gibi, sadece o cüzdana bakiye yükleme işlemide yapabilirsiniz.

Takas ve nakit yükleme hizmeti için üye olmanız gerekmektedir. Transfer işlemlerini takip etmeniz ve bakiyelerinizi kontrol etmek için üye olmalısınız. Kısa bir sürede üyelik kaydınız tamamlayarak işlemlere devam edebilirsiniz.

Para Takasında işlem yapabilmeniz için üyelik bilgilerinizi onaylamalısınız.  3 aşamalı üyelik onayı mail adresi onaylama, cep telefonu onaylama ve kimlik onaylamadır. Paratakasi.com gerekli olduğu hallerde üyelik onayını kaldırabilir yada 3 onayıda isteyebilir. 

Mail Adresi Doğrulama: Kayıt olduktan sonra panelinize girip mail adresimi onayla butonuna basarak mailinize bir onay maili gönderilir. Gelen Kutunuza veya Gereksiz Mailler(SPAM) Klasörüne girerek gelen maili onaylayınız.
Telefon Doğrulama: Sisteme eklediğiniz telefon numarasına bir onay mesajı gönderilir. Size gelen kodu girerek telefon numaranızı onaylamalısınız.
Kimlik Doğrulama: Kimlik ve kimlik yerine geçen, pasaport, ehliyet gibi bilgilerin dosya olarak yüklenmesi